نمونه کامل پروژه فاز2 اجرایی با نقشه های کامل معماری، سازه، برق و تأسیسات

48,000 تومان

در این مجموعه نقشه های فاز دو و کاملا اجرایی یک مجتمع مسکونی 13 طبقه (ده طبقه روی همکف) ارائه شده است.

نقشه های هر چهار رشته ی معماری، سازه،  تأسیسات مکانیکی و تأسیسات برقی به صورت چهار فایل مجزا و کامل در یک فایل زیپ شده ارائه شده اند. این مجموعه شامل 35 شیت نقشه فاز دو معماری و جزئیات معماری، 16 شیت فاز دو سازه و جزئیات سازه، 29 شیت فاز دو تاسیسات مکانیکی و 20 شیت نقشه های فاز دو برق می باشد. پسوند فایل DWG بوده و با اتوکد 2004 و بالاتر قابل استفاده است.

برای جزئیات بیشتر تصاویر محصول را ببینید و توضیحات را بخوانید.

توضیحات

در این بخش نقشه های فاز 2 کامل یک برج مسکونی 13 طبقه با سازه ی فلزی برای دانلود ارائه شده است. نقشه های ارائه شده در این مجموعه شامل چهار نقشه ی:

1- فاز دو معماری

2- فاز دو سازه

3- فاز دو تأسیسات الکتریکی

4- فاز دو تاسیسات مکانیکی

یک پروژه مسکونی اجرایی 10 طبقه روی همکف می باشد که به صورت چهار نقشه ی مجزا در یک فایل واحد به صورت زیپ شده ارائه شده است. برخی نقشه های موجود در این مجموعه عبارتند از:

الف- نقشه های فاز دو معماری شامل:

سایت پلان، پلان طبقات، پلان خرپشته، پلان بام، برش های اجرایی، نماهای اجرایی، وال سکشن (wall section) های مختلف، لی آوت  پله و آشپزخانه و سرویس ها، جزئیات و دتایل های معماری از تمام بخش ها، جدول تیپ بندی در و پنجره، جدول نازک کاری.

ب- نقشه های فاز دو سازه شامل:

تیپ بندی ستون ها و بادبندها، مقاطع ستون ها، مقاطع تیرها، پلان های تیر ریزی، سازه پله، جزئیات اتصالات، فونداسیون و … .

ج- نقشه های فاز دو تاسیسات مکانیکی شامل:

پلان های لوله کشی فن کویل، رادیاتور، آب مصرفی، آتش نشانی، فاضلاب، اگزاست فن، و رایزرها، نقشه موتورخانه و جزئیات مختلف بخش های  تأسیساتی مانند سونا، جکوزی، آتش نشانی، کانال ها، ساپورت ها و … .

د- نقشه های فاز دو تأسیسات برقی شامل:

پلان های سیستم رشنایی، پریز برق و تلفن و آنتن، اعلام حریق و دزدگیر، برق تأسیسات بام، دور بین مداربسته، جزئیات سیستم ارتینگ، آنتن مرکزی و … .

فایل ها یا فرمت DWG بوده و با اتوکد 2004 و بالاتر قابل استفاده هستند و می تواند به عنوان منبعی بسیار ارزشمند و کامل برای آشنایی با نقشه های فاز دو اجرایی باشد.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نمونه کامل پروژه فاز2 اجرایی با نقشه های کامل معماری، سازه، برق و تأسیسات”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *