مجموعه ی 4 نمونه نقشه فاز2 مسجد با جزئیات کامل

65,000 تومان

در این بخش مجموعه ای از چهار پروژه ی مختلف طراحی مسجد به صورت فاز 2 (نقشه های اجرایی مسجد) با جزئیات کامل معماری را در قالب چهار فایل اتوکد (با فرمت DWG) می توانید دانلود کنید. کلیه ی نقشه های فاز دو مسجد با نقشه های کامل پلان، نما و برش و جزئیات معماری مسجد همچون جزئیات گنبد، جزئیات مناره ها، جزئیات مأذنه، جدول نازک کاری مسجد و سایر نقشه های اجرایی مسجد ارائه شده اند.

فایل مجموعه نقشه های چهار پروژه ی اجرایی مسجد با فرمت DWG ارائه شده و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابلیت استفاده و ویرایش را دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید تمامی تصاویر محصول را ببینید و یا بخش توضیحات را بخوانید. در صورت تمایل به خرید با استفاده از کادر سبز رنگ سمت چپ آن را به سبد خرید اضافه کنید.

توضیحات

محتویات این مجموعه چهار فایل اتوکد از طرح چهار نمونه بنای مذهبی-فرهنگی مختلف (مسجد) به صورت نقشه های فاز دو اجرایی با تمام جزئیات معماری مربوط به پروژه ها می باشد. نقشه های اجرایی هر پروژه شامل نقشه های اجرایی پلان ها، نماها و برش های مسجد، بزرگنمایی (لی آوت) فضاهای مختلف مسجد، وال سکشن ها، جزئیات اجرایی گنبد، جزئیات اجرایی مناره و مأذنه، جدول نازک کاری مسجد و جزئیات مختلف معماری از بخش های مختلف مسجدها می باشند.

در صورت عدم نمایش نوشته های فارسی در شیت های نقشه، فونت های فارسی اتوکد را از اینجا دانلود کنید.

فایل ارائه شده ی نقشه های فاز 2 معماری مسجد با فرمت DWG بوده که به صورت فشرده (ZIP) برای دانلود قرار داده شده است و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابل استفاده و ویرایش است. کلیه نقشه ها با مقیاس (متریک) ارائه شده اند.

نوع فایل ها: DWG  (اتوکد)

حجم فایل فشرده: 26.2 مگاباییت

تعداد شیت ها: 116

 

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مجموعه ی 4 نمونه نقشه فاز2 مسجد با جزئیات کامل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *