دانلود مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه سراسری سالهای 1381 تا 1395 با کلید کلیه آزمون ها

40,000 تومان

در این بخش مجموعه سوالات کارشناسی ارشد مجموعه ی معماری (مهندسی معماری- معماری منظر- مهندسی معماری اسلامی- مطالعات معماری ایران- بازسازی پس از سانحه- معماری داخلی) سالهای 1381 تا 1395در قالب یک فایل ارائه شده است.

کلیه ی سوالات تستی همراه با پاسخنامه (کلید سؤالات) ارائه شده اند. برای اطلاعات بیشتر توضیحات را بخوانید.

همچنین برای دانلود موضوعات اسکیس ارشد معماری و نمونه های اسکیس می توانید به این لینک مراجعه کنید.

توضیحات

در این بخش مجموعه سؤالات آزمون ارشد معماری سال های گذشته به همراه کلید تستی برای دانلود ارائه شده است. مطالعه ی تست های سال های گذشته همواره چندین مزیت دارد:

– برخی از تست ها در کنکورهای سال های مختلف عینا و یا به صورت مشابه تکرار می شوند و آشنایی با آزمون سال های قبل همواره نوعی آمادگی برای آزمون های جدید ایجاد می کند.

– سؤالات و روش نگرش طراحان سوال قابل درک می شود و داوطلب در انتخاب منابع انتخابی برای مطالعه سنجیده تر عمل می کند.

– بسیاری از سودجویان سعی در فروش منابع غیراستاندارد خود به عنوان منابع آزمون ارشد معماری به داوطلبان دارند. با مطالعه ی سوالات سال های قبلی با آشنایی با منابع اورژینال و حیطه های طرح سؤالات و موضوعات مورد علاقه ی طراحان سوال، بسیاری از گزینه ها که جز اتلاف وقت ثمری ندارند می توانند شناسایی و حذف شوند تا با برنامه ریزی بهتر منابع مرتبط با موضوعات اصلی سوالات ارشد، انتخاب و مطالعه شوند.

ما در این جا مجموعه ای منظم و ارزشمند از آزمون های تستی مجموعه ی معماری و آزمون اسکیس معماری را جمع آوری کرده ایم تا با مطالعه ی آن ها گامی مفید در راستای آشنایی و آمادگی آزمون کارشناسی ارشد معماری برداشته شود.

این مجموعه شامل موارد زیر می باشد:

– سؤالات کنکور کارشناسی ارشد مجموعه  معماری دانشگاه سراسری (دولتی) همراه با کلید (پاسخنامه) آزمون ارشد سال های 1381-1382-1383-1384-1385-1386-1387-1388-1389-1390-1391-1392-1393-1394-1395

مشخصات فایل دانلودی مجموعه سؤالات آزمون های ارشد دانشگاه دولتی، رشته ی معماری به شرح زیر است:

نوع فایل: EXE (تبدیل به PDF)

حجم فایل فشرده: 35.9 مگابایت

تعداد صفحات: 280 صفحه

لازم یه توضیح است فایل سؤالات ارشد معماری سراسری تنها بر روی دو کامپیوتر قابل اجرا است. برای راهنمایی روش نصب این جا را کلیک کنید.

 

 

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه سراسری سالهای 1381 تا 1395 با کلید کلیه آزمون ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *