نقشه های کامل اتوکدی طراحی معماری بیمارستان و مراکز درمانی

75,000 تومان

در این مجموعه پنج طرح کامل طراحی معماری بیمارستان و مراکز درمانی با نقشه های اتوکد پلان، نما و برش و برخی جزئیات دیگر از قبیل نقشه های فاز دو ارائه شده است. نقشه ها همراه با مبلمان فضا و تفکیک عملکرد فضاها ارائه شده اند. موضوع طرح بیمارستان به عنوان یک طراحی عملکردی، ویژگی های خاص خود را دارد که این مجموعه با معرفی نقشه های کامل از نمونه های خوب طراحی بیمارستان  کمک شایانی به طراحان مراکز درمانی می نماید.

فایل با فرمت DWG ارائه شده و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابلیت استفاده و ویرایش را دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید توضیحات را بخوانید یا علاوه بر دیدن تصاویر محصول، نسخه ی PDF  رایگان این فایل اتوکدی را از اینجا دانلود کنید.

توضیحات

طراحی معماری بیمارستان به همراه نقشه های کامل اتوکد

طراحی فضاهای بیمارستان دارای روند پیچیده ای در عرصه طراحی معماری است . در این مجموعه 5 موردی سعی بر این شده است که نمونه های مختلف طراحی فضای بیمارستان را شامل شود .

در این  پنج فایل اتوکد مجموعه ای از پنج پروژه ی متفاوت بیمارستان ، مراکز درمانی و اورژانس برای آشنایی با فضا و طراحی نمونه های مختلف بیمارستان  ارائه شده است. نقشه ها با ارائه  پلانهای طبقات و نما و برش ها و نقشه های فاز دو معماری و جدول نازک کاری و جزئیات دیگر در برخی موارد گردآوری شده اند.

فایل ارائه شده با فرمت DWG بوده که به صورت فشرده (ZIP) برای دانلود قرار داده شده است و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابل استفاده و ویرایش است. کلیه نقشه ها با مقیاس (متریک) ارائه شده اند.

مطالعات و ضوابط طراحی بیمارستان را می توانید از اینجا دانلود کنید. همچنین تحلیل نمونه های طراحی بیمارستان از این لینک قابل دانلود است.

برای دانلود این فایل با استفاده از کادر سبز رنگ  سمت چپ محصول ، آنرا به سبد خرید اضافه کنید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نقشه های کامل اتوکدی طراحی معماری بیمارستان و مراکز درمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *