مجموعه نقشه های اتوکدی طراحی معماری مجتمع فرهنگی و فرهنگسرا

65,000 تومان

در این مجموعه پنج طرح کامل مجتمع فرهنگی و فرهنگسرا با نقشه های اتوکد پلان، نما و برش و برخی جزئیات دیگر ارائه شده است. نقشه ها همگی با مبلمان فضا و تفکیک عملکرد فضاها ارائه شده اند. موضوع طرح مجتمع فرهنگی و فرهنگسرابه عنوان یک طراحی عملکردی، ویژگی های خاص خود را دارد که این مجموعه با معرفی نقشه های کامل از نمونه های خوب طراحی مجتمع فرهنگی و فرهنگسرا کمک شایانی به طراحان مجتمع فرهنگی و فرهنگسرا می نماید.

فایل با فرمت DWG ارائه شده و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابلیت استفاده و ویرایش را دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید توضیحات را بخوانید یا علاوه بر دیدن تصاویر محصول، نسخه ی PDF رایگان این فایل اتوکدی را از اینجا دانلود کنید.

توضیحات

طراحی مجتمع فرهنگی و فرهنگسرا به همراه نقشه های کامل اتوکد

طراحی فضاهای مجتمع فرهنگی و فرهنگسرا مختلف آن دارای روندی خاص در عرصه طراحی معماری است . در این مجموعه  سعی بر این شده است که نمونه های مختلف ، شیوه های متفاوت طراحی فضای مجتمع فرهنگی و فرهنگسرا را شامل شود .

در این  پنج فایل اتوکد مجموعه ای از پنج پروژه ی متفاوت طراحی مجتمع فرهنگی و فرهنگسرا برای آشنایی با فضا و طراحی نمونه های مختلف مجتمع فرهنگی و فرهنگسرا ارائه شده است. نقشه ها با ارائه  پلانهای طبقات و نما و برش ها و جزئیات دیگر در برخی موارد گردآوری شده اند.

فایل ارائه شده با فرمت DWG بوده که به صورت فشرده (ZIP) برای دانلود قرار داده شده است و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابل استفاده و ویرایش است. کلیه نقشه ها با مقیاس (متریک) ارائه شده اند.

مطالعات و ضوابط فضای معماری مجتمع فرهنگی و فرهنگسرا را می توانید از اینجا دانلود کنید.

برای دانلود این فایل با استفاده از کادر سبز رنگ  سمت چپ محصول ، آنرا به سبد خرید اضافه کنید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مجموعه نقشه های اتوکدی طراحی معماری مجتمع فرهنگی و فرهنگسرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *