قرارداد تیپ آماده سازی زمین با پیوست های لازم

35,000 تومان

در این بخش یک نمونه قرارداد تیپ آماده سازی زمین (خدمات مهندسی مشاوره مطالعات و تهیه ی طرح آماده سازی اراضی و نظارت بر اجرای آن در صورت نیاز) با پیوست های تکمیلی در غالب یک فایل وُرد قابل ویرایش در 30 صفحه برای دانلود ارائه شده است.

پیوست شماره یک این قرارداد، شرح موضوع قرارداد آماده سازی زمین، پیوست شماره دو، جزئيات مربوط به حدود خدمات و شرح وظايف مهندس مشاور “مراحل اول و دوم طرح آماده سازی زمين” و پیوست سوم روش محاسبه حق الزحمه مشاور بابت طرح تفصیلی و خدمات مرحله دوم آماده سازی با فرمول ها و جداول مربوط را تبیین می کند.

برای اطلاعات بیشتر بخش توضیحات را ببینید. در صورت تمایل به خرید با استفاده از کادر سبز رنگ سمت چپ آن را به سبد خرید اضافه کنید.

توضیحات

در این جا، نمونه قرارداد کامل استفاده از خدمات مهندسی، مطالعات و تهیه طرحهای آماده سازی زمین برای تامین و احداث مسکن و ایجاد مجموعه های سکونتی است که عند اللزوم همراه نظارت بر اجرای طرحهای مزبور در اراضی است برای دانلود ارائه شده است.

بخش اول به شرح متن قرارداد آماده سازی در 11 صفحه اختصاص پیدا کرده است. پیوست یک به شرح موضوع قرارداد آماده سازی در 2 صفحه و پیوست دو به شرح خدمات مشاور بابت مراحل اول و دوم طرح آماده سازی زمين در 13 صفحه می پردازد. پیوست سوم نحوه ی محاسبه حق الزحمه مرحله اول دوم را برای خدمات طرح تفصیلی و آماده سازی در 5 صفحه ارائه می دهد. فرمول های محاسبه حق الزحمه و ضرایب منطقه ای و ضرایب تکرار نیز در این بخش آورده شده.

نوع فایل: WORD (DOC)

حجم فایل فشرده: 47 کیلوبایت

تعداد صفحات: 31 صفحه

 

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قرارداد تیپ آماده سازی زمین با پیوست های لازم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *