مجموعه ی کامل مبلمان فضاهای اداری و کتابخانه به همراه لی آوت های متنوع چیدمان اداری برای اتوکد

25,000 تومان

در این بخش یک فایل اتوکد  شامل مجموعه ای کامل و کاربردی از بلوک های مبلمان برای فضاهای اداری و کتابخانه ارائه شده است که همراه با لی آوت های مختلف از چیدمان فضای اداری به صورت بهینه، علاوه بر ترسیم نقشه ها، به طراحی فضاهای اداری و همچنین فضاهای مشابه مانند کتابخانه و بانک کمک خواهد کرد.

فایل به صورت DWG  ارائه شده است و با نرم افزار اتوکد 2004 و بالاتر قابل استفاده و ویرایش است. برای اطلاعات بیشتر می توانید توضیحات را بخوانید و یا تمامی تصاویر محصول را مشاهده کنید.

توضیحات

در این بخش سمبل مبلمان اتوکدی برای طراحی کتابخانه و فضاهای اداری برای دانلود ارائه شده است. همچنین لی آوت هایی برای طراحی بهتر فضای اداری نیز در این مجموعه گنجانده شده. از این مجموعه سمبل اتوکدی مبلمان می توان در طراحی فضاهای اداری، طراحی کتابخانه، طراحی بانک و مشابه آن استفاده کرد.

برخی از ترسیمات ارائه شده در این فایل اتوکد که همگی با مقیاس متریک ارائه شده اند عبارتند از:

– پلان و لی آوت از چیدمان مختلف فضای اداری برای فضای کار مشترک بهینه.

– پلان و نما از تجهیزات اداری برای استفاده در ترسیمات.

– نمونه های  بسیار متنوع میز کنفرانس با ظرفیت ها و شکل های مختلف.

– نمونه های مختلف کانتر و مبلمان فضای انتظار.

– نمونه های مختلف میز اداری با ابعاد متنوع و استاندارد.

  فایل ارائه شده با فرمت DWG بوده که به صورت فشرده (ZIP) برای دانلود قرار داده شده است و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابل استفاده و ویرایش است.

حجم فایل فشرده: 7/7 مگاباییت

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مجموعه ی کامل مبلمان فضاهای اداری و کتابخانه به همراه لی آوت های متنوع چیدمان اداری برای اتوکد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *