معماری معاصر جهان و ایران برای کنکور ارشد و دکتری (دانلودی)

36,000 تومان

از این بخش فایل دانلودی «معماری معاصر جهان و ایران؛ از ۱۵۰ سال گذشته تا کنون: همراه با پاسخ تشریحی به تمام سوالات مرتبط در آزمون ارشد و دکتری معماری در سال های گذشته» را در قالب یک فایل PDF چهارصد صفحه ای می توانید دانلود کنید.

مباحث این جزوه-کتاب، بر اساس سرفصل های درس دانشگاهی آشنایی با معماری معاصر انتخاب شده است و به معرفی معماری معاصر در جهان و همچنین معماری معاصر ایران می پردازد. علاوه بر مطالب ارائه شده، کلیه سؤالات مرتبط با این درس در آزمون های ارشد و دکتری سال های گذشته (دانشگاه سراسری و آزاد) همراه با پاسخ های تشریحی در فصول مربوط ارائه شده اند.

متن ارائه شده قابلیت جستجو در کلمات را دارد. در صورتی که به جای فایل، مایل به تهیه نسخه چاپ شده نگاهی به معماری معاصر جهان و ایران هستید به این لینک مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر بخش توضیحات را بخوانید.  در صورت تمایل به خرید با استفاده از کادر سبز رنگ سمت چپ آن را به سبد خرید اضافه کنید. بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود ارائه می شود و علاوه بر آن به ایمیل شما ارسال و در حساب کاربری شما نیز ذخیره می شود. برای اطمینان از فروشگاه، می توانید بر روی نماد اعتماد سایت کلیک کنید.

برای دانلود رایگان بخشی از جزوه-کتاب معماری معاصر جهان و ایران با پاسخ تشریحی سوالات کنکور ارشد و دکتری معماری معاصر، اینجا را کلیک کنید.

توضیحات

در این بخش فایل پی دی اف کتاب «معماری معاصر جهان و ایران؛ از ۱۵۰ سال گذشته تا کنون:
همراه با پاسخ تشریحی به تمام سوالات مرتبط در آزمون ارشد و دکتری معماری در سال های گذشته» برای دانلود بلافاصله پس از پرداخت ارائه شده است. در این فایل، مجموعه مطالب مربوط با سرفصل درس آشنایی با معماری معاصر ارائه شده است و در پایان هر بخش، سؤاات مرتبط با آن در آزمون های ارشد و دکتری معماری با پاسخ تشریحی ارائه شده اند و تمامی سؤالات و مباحث آزمون های سال های گذشته بدون استثناء در آن ارائه شده است.
در این مجموعه تألیفی، خلاصه ای از منابع متنوع مطرح در آزمون های این درس در دسترس است.

برای دانلود رایگان بخشی از این فایل PDF چهارصد صفحه ای جزوه-کتاب معماری معاصر ایران و جهان  اینجا را کلیک کنید.

مشخصات فایل دانلودی نگاهی به معماری معاصر جهان و ایران؛ از ۱۵۰ سال گذشته تا کنون:
همراه با پاسخ تشریحی به تمام سوالات مرتبط در آزمون ارشد و دکتری معماری در سال های گذشته

نویسنده: بهزاد میرزائی یگانه (پژوهشگر دکتری دانشگاه تربیت مدرس)

نوع فایل: EXE (تبدیل به PDF)

حجم فایل فشرده: 19.8 مگابایت

تعداد صفحات: 400 صفحه

شابک:    ‭978-600-04-8866-6‬‬‬
‏وضعیت فهرست نویسی:    فیپا
‏رده بندی کنگره :    ‏‫‬‭NA۲۰۰‏‫‭‭/م۹ن۸ ۱۳۹۶‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
‏رده بندی دیویی:    ‏‫‬‭۷۲۰/۹‬‬‬‬
‏شماره کتابشناسی ملی:    ‭ ۴۹۲۳۳۴۴‬‬‬

لازم به توضیح است فایل جزوه-کتاب معماری معاصر جهان و ایران، تنها بر روی دو سیستم ویندوزی قابل اجرا است. برای راهنمایی روش نصب این جا را کلیک کنید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “معماری معاصر جهان و ایران برای کنکور ارشد و دکتری (دانلودی)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *