نقشه های طراحی معماری آمفی تئاتر

60,000 تومان

در این مجموعه ترسیمات اتوکد، نقشه های معماری 11 پروژه ی ارزشمند و کامل طراحی معماری آمفی تئاتر (شمال پلان ها، برش ها و نماها از همه ی پروژه ها) به همراه  آنالیز ابعاد و فرم سقف چهار نمونه سالن آمفی تئاتر از لحاظ آکوستیک و زاویه ی دید به صحنه با ابعاد استانداردبرای دانلود ارائه شده است.

این مجموعه برای اولین بار توسط تیم معماری مارکت تدوین و ارائه شده است. فایل با فرمت DWG ارائه شده و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابلیت استفاده و ویرایش را دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید توضیحات را بخوانید یا علاوه بر دیدن تصاویر محصول، نسخه ی PDF  رایگان آن را از اینجا دانلود کنید.

توضیحات

طراحی آمفی تئاتر،‌مجموعه ترسیمات اتوکد 11 پروژه طراحی آمفی تئاتر به همراه مبلمان و ابعاد استاندارد

نقشه های ارائه شده در این مجموعه، شامل 11 پروژه طراحی سالن همایش برای کاربری اجرای تئاتر، اجرای موسیقی، کنسرت، گردهم آیی و سخنرانی است. ترسیمات این مجموعه در طراحی معماری بهتر و سریعتر سالن های آمفی تئاتر می تواند مفید باشد. همچنین برای آشنایی و مطالعه ی نحوه طراحی آمفی تئاتر می توان از این مجموعه بهره جست. برخی از ترسیمات ارائه شده در این مجموعه عباتند از:

پلان ها، نماها و برش های 11 پروژه ی خوب و اجرایی آمفی تئاتر، نمونه صندلی های آمفی تئاتر با ابعاد استاندارد، تحلیل اختلاف ارتفاع ردیف ها برای دید مستقیم تمام قسمت ها (سالن اصلی و بالکن ها) به صحنه آمفی تئاتر، نمونه تحلیل آکوستیکی چهار سالن آمفی تئاتر برای تعیین فرم سقف و محل نصب پنل های آکوستیکی، تعیین حداقل اختلاف ارتفاع بین ردیف ها برای دید مستقیم به صحنه و مسائل آکوستیکی.

نسخه ی رایگان این مجموعه طراحی معماری سینما با فرمت پی دی اف را می توانید از اینجا دانلود کنید.

فایل ارائه شده با فرمت DWG بوده که به صورت فشرده (ZIP) برای دانلود قرار داده شده است و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابل استفاده و ویرایش است. کلیه نقشه ها با مقیاس (متریک) ارائه شده اند.

حجم فایل فشرده: 19 مگاباییت

تعداد شیت ها: 51

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نقشه های طراحی معماری آمفی تئاتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *