طراحی ترمینال مسافربری، مجموعه نقشه های معماری 10 ترمینال اتوبوس (فایل اتوکد)

60,000 تومان

مجموعه نقشه های 10 پروژه ی طراحی ترمینال مسافربری (ترمینال اتوبوس) در قالب یک فایل اتوکد را می توانید از این قسمت دانلود کنید. کلیه طرح ها با رعایت نکات معمارانه تهیه شده اند و شامل نقشه های معماری پلان، نما و برش می باشند و در برخی از پروژه ها ترسیمات جزئیات سازه و یا نقشه های تاسیسات آن نیز ارائه شده است. همچنین تصاویر رندرشده ی یکی از پروژه ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.

فایل با فرمت DWG ارائه شده و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابلیت استفاده و ویرایش را دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید توضیحات را بخوانید یا علاوه بر دیدن تصاویر محصول، نسخه ی PDF  رایگان آن را از اینجا دانلود کنید.

توضیحات

پایانه های مسافری و یا ترمینال های مسافرتی (ترمینال اتوبوس) از فضاهای مهم هر شهری می باشند که برای نقل و انتقال شهروندان بین شهرهای مختلف . یا کشورهای دیگر استفاده می شوند. از آن جا که یکی از فضاهای پربازدید توریست ها و مسافران این فضای شهری می باشد، طراحی معماری آن توجه ویژه ای را می طلبد.

در این فایل اتوکد مجموعه ای از ده پروژه ی خوب طراحی ترمینال مسافربری برای آشنایی با فضا و طراحی نمونه های مختلف ترمینال ارائه شده است. نقشه ها با نام گذاری فضاهای مختلف و ارائه نقشه های پلان طبقات و نما و برش ها و جزئیات سازه در برخی موارد گردآوری شده اند.

نسخه ی رایگان این مجموعه طراحی معماری ترمینال مسافری با فرمت پی دی اف را می توانید از اینجا دانلود کنید.

فایل ارائه شده با فرمت DWG بوده که به صورت فشرده (ZIP) برای دانلود قرار داده شده است و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابل استفاده و ویرایش است. کلیه نقشه ها با مقیاس (متریک) ارائه شده اند.

حجم فایل فشرده: 25.5 مگاباییت

تعداد شیت ها: 43

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طراحی ترمینال مسافربری، مجموعه نقشه های معماری 10 ترمینال اتوبوس (فایل اتوکد)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *