نقشه های کامل اتوکدی طراحی دانشگاه و دانشکده های مختلف

60,000 تومان

مجموعه نقشه های کامل 5 دانشگاه با عملکردهای مختلف  و دانشکده های متفاوت در قالب پنج فایل اتوکد را می توانید از این قسمت دانلود کنید. کلیه طرح ها با رعایت نکات معمارانه تهیه شده اند و  نقشه های معماری آن شامل  پلان، نما و برش می باشند و در برخی از پروژه ها ترسیمات جزئیات سازه  آن نیز ارائه شده است .

فایل با فرمت DWG ارائه شده و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابلیت استفاده و ویرایش را دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید توضیحات را بخوانید یا علاوه بر دیدن تصاویر محصول، نسخه ی PDF  رایگان این فایل اتوکدی را می توانید از اینجا دانلود کنید.

توضیحات

طراحی فضاهای دانشگاهی و دانشکده های مختلف آن  دارای روند پیچیده ای در عرصه طراحی معماری است . در این مجموعه 5 موردی سعی بر این شده است که نمونه های مختلف طراحی فضای دانشگاهی را شامل شود .

در این پنج فایل اتوکد مجموعه ای از پنج  پروژه ی متفاوت طراحی دانشگاه  برای آشنایی با فضا و طراحی نمونه های مختلف دانشگاه ارائه شده است. نقشه ها با ارائه  پلانهای  طبقات و نما و برش ها و جزئیات دیگر در برخی موارد گردآوری شده اند.

فایل ارائه شده با فرمت DWG بوده که به صورت فشرده (ZIP) برای دانلود قرار داده شده است و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابل استفاده و ویرایش است. کلیه نقشه ها با مقیاس (متریک) ارائه شده اند. نسخه پی دی اف رایگان این فایل اتوکدی را می توانید از اینجا دانلود کنید.

همچنین، مطالعات و ضوابط فضای معماری دانشگاه را می توانید از اینجا دانلود نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نقشه های کامل اتوکدی طراحی دانشگاه و دانشکده های مختلف”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *