نقشه های اتوکد برداشت عمارت مشیر دیوان سنندج

15,500 تومان

در این بخش نقشه های اتوکدی برداشت عمارت مشیر دیوان سنندج برای دانلود ارائه شده است. این نقشه ها شامل نماها و پلان خانه مشیر دیوان سنندج می باشند.

نقشه های اتوکدی نما و پلان عمارت مشیردیوان سنندج ، با فرمت DWG می باشند و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابلیت استفاده و ویرایش را دارند. برای اطلاعات بیشتر تصاویر محصول را ببنید و یا بخش توضیحات را بخوانید.  در صورت تمایل به خرید با استفاده از کادر سبز رنگ سمت چپ آن را به سبد خرید اضافه کنید و بلافاصله دانلود کنید.

توضیحات

در این بخش نقشه های اتوکدی عمارت مشیر دیوان سنندج شامل نماها و پلان های این عمارت برای دانلود ارائه شده است. علاوه بر سایت پلان کل بنا، کلیه نماهای داخلی آن نیز ارائه شده است و پلان تفصیلی بخش های مختلف بنا نیز ارائه شده اند. لازم به توضیح است به علت مالکیت خصوصی برخی از بخش های بنا، پلان آن قسمت ها به صورت کلی ارائه شده است.

عمارت مشیر دیوان سنندج، بنایی قاجاری می باشد که متعلق به «میرزا یوسف مشیر دیوان» بوده است و جلسات مهم استانی در این عمارت تشکیل می شده است. درهای ارسی و گره چینی های زیبا از جمله تزئینات عمارت مشیر دیوان سنندج می باشد.

مشخصات فایل اتوکد نقشه های نماو پلان عمارت مشیر دیوان سنندج

نوع فایل : DWG  (اتوکد)
حجم فایل فشرده : 3.38 مگابایت

تعداد شیت نقشه: 17 شیت
فایل با اتوکد 2004 و بالاتر قابل استاده و ویرایش است

فایل بلافاصله پس از پرداخت از هریک از سه روش:  1- نمایش لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت 2- ارسال لینک دانلود به ایمیل شما  3- ارائه لینک دانلود در حساب کاربری شما (ثبت نام در حین خرید) قابل دانلود است.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نقشه های اتوکد برداشت عمارت مشیر دیوان سنندج”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *