نقشه های مسجد جامع گز برای اتوکد

25,000 تومان

در این بخش نقشه های کامل  مسجد جامع گز با فرمت DWG  (فایل اتوکد) ارائه شده است. این نقشه ها شامل پلان همکف، پلان زیرزمین، پلان بام و موقعیت، نما و چهار برش از این بنای تاریخی است.

برای اطلاعات بیشتر می توانید تصاویر محصول را ببینید یا توضیحات را بخوانید.

توضیحات

در این بخش، برداشت مسجد جامع گز، شامل نقشه های اتوکدی نما، برش و پلان مسجد جامع گز برای دانلود ارائه شده است. مسجد جامع گز بنایی تاریخی در استان اصفهان و یک مسجد با قدمت سلجوقی است. شهر تاریخی گز از شهرهای باستانی استان اصفهان است. از بناهای مهم این شهر تاریخی مسجد جامع این شهر است. مسجد جامع گز یک مسجد کوچک چهار ایوانی از دوره سلاجقه است ( قرن ششم ) است که دردوره‌های بعد خرابی هایی به آن وارده آمده و دوباره تجدید ساختمان شده ، با این همه ، مقدار زیادی از مشخصات سلجوقی خود را حفظ کرده است.  ایوانهای شمالی ، جنوبی ، شرقی و غربی دراین مسجد ، دو به دو قرینه هم هستند و صحن آن به شکل مربع و طول و عرض آن در حدود 12 مترمی باشد آثار قابل ملاحظه سلجوقی این مسجد در ایوان غربی آنست و دو راهروی فعلی مسجد درطرفین این ایوان قرار دارند در هر یک از اضلاع شمالی و جنوبی ، ایوانی در مدخل به ارتفاع تقریبی دومترونیم قراردارد.

در این فایل اتوکد برداشت مسجد جامع گز شامل پلان بام، پلان موقعیت، پلان همکف، پلان زیرزمین، نما و چهار مقطع ارائه شده است.

فایل با فرمت DWG ارائه شده است و با نرم افزار اتوکد 2004 و بالاتر قابل استفاده و ویرایش است.

 

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نقشه های مسجد جامع گز برای اتوکد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *