نمونه سؤالات آزمون دکتری دانشگاه آزاد رشته معماری از سال 81 تا 94 با پاسخنامه تستی

65,000 تومان

کلیه سؤال های آزمون دکتری معماری دانشگاه آزاد در رشته ی معماری را که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شده می توانید از این بخش دانلود کنید. پاسخنامه ی تستی آزمون های دکترای معماری نیز در این مجموعه ی با ارزش قرار دارد. آزمون های دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از سال 1381 به صورت تشریحی بوده و آزمون های 92، 93 و 94 به صورت تستی (چهارگزینه ای) برگزار شده است. در هر آزمون تستی دکتری معماری دانشگاه آزاد هر ساله یکصد سؤال چهار گزینه ای ارائه شده است. در آخرین آزمون برگزار شده ی دکتری آزاد، آزمون تستی و اسکیس به صورت همزمان برگزار شده اند.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه فایل سؤالات آزمون های دکتری معماری دانشگاه آزاد و نحوه ی نصب آن می توانید توضیحات را بخوانید. در صورت تمایل به خرید با استفاده از کادر سبز رنگ سمت چپ آن را به سبد خرید اضافه کنید.

برای مشاهده سایر فایل ها و دانلود نمونه سؤالات و منابع دکتری معماری روی لینک کلیک کنید.

 

توضیحات

اولین گام برای مطالعه ی آزمون های معماری، مطالعه ی سؤالات سالیان قبل است، زیرا علاوه بر مشابهت برخی سؤالات در آزمون های پی در پی، به منابع و مباحث مهم که طراحان سؤال به آن ها استناد می کنند می توان پی برد. نمونه سؤالات دکتری معماری دانشگاه آزاد در این مجموعه به صورت یک جا همراه با پاسخنامه ی تستی ارائه شده اند.

آزمون های دکتری ( PHD) که در این مجموعه ارائه شده اند عبارتند از:

سؤالات آزمون های تشریحی دکتری معماری سال ها 81، 82، 83، 84، 85، 86 ،87، 88 ،89 و 90

-سؤالات آزمون های تستی دکتری معماری آزاد سال های 92، 93 و 94 همراه با پاسخنامه ی تستی.

آزمون های تستی و تشریحی دکتری معماری آزاد از حیث نوع سؤالات به هم شباهت هایی دارند و دروس ارائه شده در دفترچه سؤالات هم آزمون های تستی و هم آزمون های تشریحی به شرح زیر است:

– شناخت معماری ایران (آراء و مصادیق)

– شناخت و تحلیل معماری معاصر (ایران و جهان)

– مبانی نظری معماری

– زبان تخصصی (انگیسی)

– طراحی معماری کوتاه مدت (آزمون اسکیس)

مشخصات فایل دانلودی مجموعه سؤالات آزمون های دکتری دانشگاه آزاد، رشته ی معماری به شرح زیر است:

نوع فایل: EXE (تبدیل به PDF)

حجم فایل فشرده: 4.92 مگابایت

تعداد صفحات: 146 صفحه

لازم یه توضیح است فایل سؤالات دکتری معماری آزاد تنها بر روی دو کامپیوتر قابل اجرا است. برای راهنمایی روش نصب این جا را کلیک کنید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نمونه سؤالات آزمون دکتری دانشگاه آزاد رشته معماری از سال 81 تا 94 با پاسخنامه تستی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *