مجموعه نقشه های اتوکد طراحی معماری فرودگاه (مجموعه شماره دو)

60,000 تومان

در این جا مجموعه دیگر از نقشه های معماری متنوع طراحی فرودگاه با فرمت DWG (قابل ویرایش با اتوکد) برای دانلود ارائه شده است. هر شش طرح معماری مختلف از فرودگاه ها با ترسیمات پلان و نما و برش های کامل می باشند. علاوه بر آن نقشه های برج مراقبت فرودگاه و برخی از جزئیات نیز در این مجموعه ارائه شده اند.

فایل با فرمت DWG ارائه شده و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابلیت استفاده و ویرایش را دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید توضیحات را بخوانید یا علاوه بر دیدن تصاویر محصول، نسخه ی PDF  رایگان آن را از اینجا دانلود کنید.

توضیحات

طراحی فرودگاه به عنوان یک فضای عملکردی توجهات ویژه ای را نیاز دارد. معمولا ترمینال فرودگاه به دو بخش مجزا برای پروازی های خروجی و پرواز های ورودی تقسیم می شود و علاوه بر این در برخی از فرودگاه ها ترمینال پروازهای داخلی و پروازهای بین المللی نیز مجزا هستند. در این مجموعه چندین نمونه ی خوب و متنوع از طراحی معماری فرودگاه ارائه شده است که می تواند به معماران و طراحان برای طراحی ترمینال فرودگاه کمک به سزایی کند. تصاویر سه بعدی رنگی (رندر شده) و برخی از جزئیات سازه ای سقف فرودگاه برخی از پروژه ها نیز برای معرفی بیشتر در نقشه ها گنجانده شده است.

نسخه ی رایگان این مجموعه طراحی معماری فردگاه با فرمت پی دی اف را می توانید از اینجا دانلود کنید.

فایل ارائه شده با فرمت DWG بوده که به صورت فشرده (ZIP) برای دانلود قرار داده شده است و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابل استفاده و ویرایش است. کلیه نقشه ها با مقیاس (متریک) ارائه شده اند.

حجم فایل فشرده: 17.1 مگاباییت

تعداد شیت ها: 25

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مجموعه نقشه های اتوکد طراحی معماری فرودگاه (مجموعه شماره دو)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *