مجموعه 200 نمونه مبلمان گرافیکی با فرمت PSD

49,000 تومان

در این بخش بیش از 200 نمونه مبلمان گرافیکی به صورت سه فایل با فرمت  PSD (اجرا توسط فوتوشاپ) به صورت زیپ شده ارائه می گردد. این مجموعه برای اولین بار توسط معماری مارکت تهیه شده است و در اختیار شما قرار می گیرد.

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با روش پرزانته با فوتوشاپ  روی تصاویر محصول کلیک کرده و بخش توضیحات را بخوانید.برای استفاده ی آسان هر آبجکت در یک لایه ی مجزا قرار داده شده است.

توجه: کیفیت فایل اصلی به مراتب بیشتر از تصاویر معرفی محصول است.

توضیحات

در این بخش انواع پلان مبلمان گرافیکی برای راندو نقشه ها و پرزانته معماری جهت دانلود ارائه شده است. با استفاده از این مجموعه می توانید نقشه های خود را با نمونه های زیبای مبلمان راندو و پرزانته کنید. تصاویر مبلمان با فرمت PSD هستند و برای پرزانته نقشه با فوتوشاپ می توانند کاربر داشته باشند.

این مجموعه شامل انواع مبلمان آشپزخانه، انواع مختلف مبلمان اتاق خواب، انواع مبل و صندلی، انواع مبلمان سرویس و حمام ها و … می شود.

برای استفاده از مبلمان گرافیکی در نقشه ها می توانید از این راه استفاده کنید:

1- نقشه های خود را به یک فرمت گرافیکی مانند PDF تبدیل کنید. در نرم افزار اتوکد می توانید در پنجره دستور پلات، در بخش Printer/plotter نام DWG to PDF.pc3 را انتخاب کنید و نقشه خود را با فرمت PDF ذخیره کنید.

2- فایل PDF نقشه خود و فایل مبمان گرافیکی را در نرم افزار فوتوشاپ باز کنید. برای مشاهده همزمان دو فایل می توانید در منوی window در بخش arrange حالت  2UP را انتخاب کنید. حال با انتخاب لایه مبلمان مورد نظر و با دستور MOVE با نگاه داشتن کلید چپ موس و رها کردن آن در پنجره نقشه  (Drag & drop) می توانید آبجکت مورد نظر خود را به نقشه منتقل کنید.

3-با دستور transform و یا (Ctrl+t) می توانید مقیاس مبلمان را برای رسیدن به اندازه مورد نیاز تغییر دهید. چنانچه از قبل از مبلمان ساده در نقشه اتوکد استفاده کرده باشید می توانید با پوشش مبلمان گرافیکی روی مبلمان اتوکد تغییر مقیاس را ساده تر انجام دهید.

فایل مبلمان PSD بلافاصله پس از پرداخت قابل دانلود است. همچنین، برای دانلود نمای مبلمان برای نما و برش اینجا را کلیک کنید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مجموعه 200 نمونه مبلمان گرافیکی با فرمت PSD”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *