مجموعه 77 طرح کفسازی برای اتوکد

25,000 تومان

در این مجموعه 77 طرح زیبا و چشمگیر برای کفسازی ترسیم، گردآوری و ارائه شده است. این طرح ها به صورت هندسی و غیر هندسی بوده و هم شامل طرح های پیچیده و هم طرح های ساده تر برای روش های مختلف اجرا (برش واترجت، کفسازی با سنگ یا پارکت، اجرای دستی و …) مناسب می باشد.

فایل به صورت DWG  ارائه شده است و با نرم افزار اتوکد 2004 و بالاتر قابل استفاده و ویرایش است. برای اطلاعات بیشتر می توانید توضیحات را بخوانید و یا تمامی تصاویر محصول را مشاهده کنید.

توضیحات

در این بخش مجموعه ای از طرح های اتوکدی کفسازی برای دانلود ارائه شده است. این طرح های ترسیمی می تواند در طراحی کفسازی، طراحی آماده برای برش واترجت و طراحی هندسی و منحنی انواع کفسازی ها به کار رود.

کف یکی از عناصر مهم در طراحی داخلی است. طراحی کفسازی تأثیر مهمی در روحیه بخشیدن به فضا دارد چرا که از اصلی ترین عناصر معماری است که همواره به چشم می آید. در این مجموعه طرح های متنوع کفسازی هندسی و غیر هندسی، ساده و پیچیده، ایرانی و غیرایرانی و … ترسیم و گردآوری شده است که می تواند آرایه بند طراحی های شما و کفسازی های زیبا باشد.

پس از دانلود، فایل را از حالت فشرده (ZIP)  خارج کنید. فایل با پسوند DWG می باشد و با نرم افزار اتوکد 2004 و بالاتر یا نرم افزارهای DWG Viewer قابل استفاده است.

 

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مجموعه 77 طرح کفسازی برای اتوکد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *