نقشه های کامل اتوکدی طراحی مهد کودک و مرکز پیش دبستانی

15,500 تومان

مجموعه نقشه های کامل 5 مهد کودک و مرکز پیش دبستانی با عملکردهای کامل در قالب پنج فایل اتوکد را می توانید از این قسمت دانلود کنید. کلیه طرح ها با رعایت نکات معمارانه تهیه شده اند و  نقشه های معماری آن شامل  پلان، نما و برش می باشند و در برخی از پروژه ها ترسیمات جزئیات و اندازه گذاری  آن نیز ارائه شده است .

فایل با فرمت DWG ارائه شده و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابلیت استفاده و ویرایش را دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید توضیحات را بخوانید یا علاوه بر دیدن تصاویر محصول، نسخه ی PDF  رایگان آن را از  اینجا دانلود کنید. علاوه بر این، مطالعات و برنامه ریزی طراحی مهد کودک را می توانید از این لینک دانلود کنید.

توضیحات

طراحی مهد کودک و مرکز پیش دبستانی به همراه نقشه های کامل اتوکد

طراحی فضاهای مهد کودک و مرکز پیش دبستانی مختلف آن  دارای روند پیچیده ای در عرصه طراحی معماری است . در این مجموعه 5 موردی سعی بر این شده است که نمونه های مختلف طراحی فضای مهد کودک را شامل شود .

در این جا پنج فایل اتوکد مجموعه ای از پنج پروژه ی متفاوت طراحی مهد کودک برای آشنایی با فضا و طراحی نمونه های مختلف مهد کودک ارائه شده است. نقشه ها با ارائه  پلانهای طبقات و نما و برش ها و جزئیات دیگر در برخی موارد گردآوری شده اند.

فایل ارائه شده با فرمت DWG بوده که به صورت فشرده (ZIP) برای دانلود قرار داده شده است و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابل استفاده و ویرایش است. کلیه نقشه ها با مقیاس (متریک) ارائه شده اند. نسخه ی PDF  رایگان این فایل اتوکدی را می توانید از  اینجا دانلود کنید. همچنین مطالعات و برنامه ریزی طراحی مهد کودک را می توانید از این لینک دانلود کنید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نقشه های کامل اتوکدی طراحی مهد کودک و مرکز پیش دبستانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *