نقشه های طراحی معماری سینما

60,000 تومان

در این مجموعه ی ارزشمند، یک مجموعه ی ترسیمی اتوکد در زمینه طراحی معماری سینما شامل مبلمان و تجهیزات سالن سینما با ابعاد استاندارد، چیدمان سالن سینما در پلان و برش همراه با مشخص کردن زوایای استاندارد دید به پرده سینما ، زاویه تابش پروژکتور و اختلاف سطح ردیف های صندلی به همراه نمونه ی 11 پروژه طراحی شده سالن سینما با کیفیت عالی و رعایت استانداردها (با ترسیمات پلان و نما – برش) توسط تیم معماری مارکت تدوین شده و برای دانلود در اختیار شما قرار داده شده است.

فایل با فرمت DWG ارائه شده و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابلیت استفاده و ویرایش را دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید توضیحات را بخوانید یا علاوه بر دیدن تصاویر محصول، نسخه ی PDF  رایگان آن را از اینجا دانلود کنید.

توضیحات

طراحی سینما، مجموعه ترسیمات اتوکد شامل 11 پروژه طراحی معماری سینما به همراه مبلمان و ابعاد استانداردها

ترسیمات این مجموعه در طراحی معماری بهتر و سریعتر مجموعه های سینمایی می تواند مفید باشد. همچنین برای آشنایی و مطالعه ی نحوه طراحی سینماها می توان از این مجموعه بهره جست. برخی از ترسیمات ارائه شده در این مجموعه عباتند از:

نما و پلان انواع مختلف صندلی سینما و سایر تجهیزات سالن سینما مانند پروژکتور، برش های مختلف از سالن سینما با نمایش زوایای دید نسبت به پرده، زاویه پروژکتور نسبت به پرده و اختلاف سطح ردیف های صندلی بر اساس نقشه های استاندارد،‌ برخی از جزئیات (دیتیل) از سالن سینما، نمونه ی ۱۱ پروژه طراحی سینما با ارائه ی پلان ها و برش عمودی از سالن سینما برای معرفی آن، ارائه ی یکی از پروژه های طراحی معماری سینما با نقشه های تاسیسات الکتریکی و مکانیکی و سازه ی فونداسیون.

نسخه ی رایگان این مجموعه طراحی معماری سینما با فرمت پی دی اف را می توانید از اینجا دانلود کنید.

فایل ارائه شده با فرمت DWG بوده که به صورت فشرده (ZIP) برای دانلود قرار داده شده است و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابل استفاده و ویرایش است. کلیه نقشه ها با مقیاس (متریک) ارائه شده اند.

حجم فایل فشرده: 9 مگاباییت

تعداد شیت ها: 35

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نقشه های طراحی معماری سینما”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *