مجموعه نقشه های اتوکد ورزشگاه: طراحی معماری استادیوم

75,000 تومان

در این قسمت فایل اتوکد نقشه های طراحی معماری استادیوم ورزشی با ظرفیت و شکل های مختلف ارائه شده است. محتویات این مجموعه، پنج نمونه مختلف استادیوم می باشد و عمده ی آن ها مناسب استادیوم فوتبال می باشند. نقشه های این ورزشگاه ها با ترسیمات کامل پلان، نما و برش و همچنین چندین نمونه تصویر رندر شده از یکی از پروژه ها می باشد.

فایل با فرمت DWG ارائه شده و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابلیت استفاده و ویرایش را دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید توضیحات را بخوانید یا علاوه بر دیدن تصاویر محصول، نسخه ی PDF  رایگان نقشه های معماری ورزشگاه سر پوشیده را از اینجا دانلود کنید. در صورت تمایل به خرید با استفاده از کادر سبز رنگ سمت چپ آن را به سبد خرید اضافه کنید.

توضیحات

در این بخش، از مجموعه نقشه های طراحی معماری فضاهای ورزشی که توسط گروه معماری مارکت تهیه و تدوین شده است، پنج سری از نقشه های معماری استادیوم ورزشی با ظرفیت های مختلف و غالبا برای استادیوم فوتبال یا ورزش های مشابه با فرمت اتوکد برای دانلود ارائه شده است. طرح ورزشگاه های ارائه شده به صورت سرپوشیده و همچنین نیمه سرپوشیده می باشد.

نسخه ی رایگان این مجموعه ی طراحی معماری استادیوم ورزشی با فرمت پی دی اف را می توانید از اینجا دانلود کنید.

فایل ارائه شده با فرمت DWG بوده که به صورت فشرده (ZIP) برای دانلود قرار داده شده است و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابل استفاده و ویرایش است. کلیه نقشه ها با مقیاس (متریک) ارائه شده اند.

حجم فایل فشرده: 19.8 مگاباییت

تعداد شیت ها: 34

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مجموعه نقشه های اتوکد ورزشگاه: طراحی معماری استادیوم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *