مجموعه نقشه های اتوکد طراحی معماری فرودگاه (مجموعه شماره یک)

60,000 تومان

در این مجموعه شش طرح کامل معماری فرودگاه با نقشه های اتوکد پلان، نما و برش به همراه نقشه های برج مراقب فرودگاه و برخی جزئیات دیگر ارائه شده است. نقشه ها همگی با مبلمان فضا و تفکیک عملکرد فضاها ارائه شده اند. موضوع طرح فرودگاه به عنوان یک طراحی عملکردی، ویژگی های خاص خود را دارد که این مجموعه با معرفی نقشه های کامل از نمونه های خوب طراحی فرودگاه کمک شایانی به طراحان فرودگاه می نماید.

فایل با فرمت DWG ارائه شده و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابلیت استفاده و ویرایش را دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید توضیحات را بخوانید یا علاوه بر دیدن تصاویر محصول، نسخه ی PDF  رایگان آن را از اینجا دانلود کنید.

 

توضیحات

نقشه های این مجموعه شامل شش طرح معماری مختلف از نقشه های فرودگاه به همراه نقشه ها و جزئیاتی چون نقشه های برج مراقب، نقشه های آشیانه ی هواپیما، برخی جزئیات سازه های خاص فرودگاه، چند تصویر رندر شده رنگی از یکی از پروژه ها، جزئیات چراغ اخطار باند می باشد. کلیه نقشه های معماری با پلان، برش و نماها به صورت کامل ارائه شده اند.

نسخه ی رایگان این مجموعه طراحی معماری فردگاه با فرمت پی دی اف را می توانید از اینجا دانلود کنید.

فایل ارائه شده با فرمت DWG بوده که به صورت فشرده (ZIP) برای دانلود قرار داده شده است و با اتوکد 2004 و یا بالاتر قابل استفاده و ویرایش است. کلیه نقشه ها با مقیاس (متریک) ارائه شده اند.

حجم فایل فشرده: 15.4 مگاباییت

تعداد شیت ها: 25

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مجموعه نقشه های اتوکد طراحی معماری فرودگاه (مجموعه شماره یک)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *