مجموعه 500 طرح نرده تراس، نرده پله و درب فلزی

45,000 تومان

در این مجموعه 500 طرح بسیار زیبا از انواع درب ورودی سواره و پیاده ی فلزی، درب های فرفورژه، نرده ی فلزی، نرده ی فرفورژه، نرده ی سنگی، صراحی، نرده ی تراس و حیاط به همراه نقشه ی قطعات زیبای فلزی و فرفورژه برای ساخت تزئینات مختلف فلزی ارائه شده است.

فایل به صورت DWG  ارائه شده است و با نرم افزار اتوکد 2004 و بالاتر قابل استفاده و ویرایش است. برای اطلاعات بیشتر می توانید توضیحات را بخوانید و یا تمامی تصاویر محصول را مشاهده کنید.

توضیحات

مجموعه ای از طرح های اتوکدی نرده تراس، نرده پله، درب فلزی و مشابه آن در این بخش برای دانلود ارائه شده است. به عنوان مثال، طرح های اتوکدی از درب فرفورژه، طراحی صراحی، نرده فرفورژه، نرده سنگی، انواع درب ورودی ساختمان و طرح های متنوع فلزی در این فایل قرار دارد.

در این مجموعه ی باارزش، طرح های متنوع بسیاری از نرده ی پله و تراس و درب های فلزی و فرفورژه برای اولین بار توسط معماری مارکت ارائه شده است و می تواند کمک شایانی جهت بهبود و سرعت بخشیدن طراحی به معماران و طراحان نماید. با انتخب طرح متناسب با ایده ها و سلیقه ی شما، طراحی سریعتر و دلپذیر تر خواهد بود!

پس از دانلود، فایل را از حالت فشرده (ZIP)  خارج کنید. فایل با پسوند DWG می باشد و با نرم افزار اتوکد 2004 و بالاتر یا نرم افزارهای DWG Viewer قابل استفاده است.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مجموعه 500 طرح نرده تراس، نرده پله و درب فلزی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *